Anlatimli Tepsi Ortusu Modeli 22183957 893ad1b6de o Anlatımlı Tepsi Örtüsü Modeli tepsi örtüsünü yan taraftan başlayıp örün.

kenar oyasını en son geçin.

aradaki boşluklardan kurdele geçirip, yanlarda fiyonk yapın.

ördüğünüz 2 minik çiçeği fiyonkların üzerine dikerek tutturun. eğer yıkamak gerekirse kurdeleyi çıkarmak gerekiyor. yoksa kurdele zedelenebilir.

Örnek çıkarırken; fotoğrafa tıklayıp, açılan sayfada fotonun üzerindeki “all sizes” yazısını tıklayarak örneğin en büyük halini görebilirsiniz. Videoların yüklenmesi videonun büyüklüğüne göre biraz zaman alabilir. Biraz bekleyip yüklendikten sonra tekrar tekrar seyredebilirsiniz. Dantel: Size son derece şık bir tepsi örtüsü dantel örneği. Bu modeli kendim uydurdum . Çok farklı ve yeni bir model. Pulun etrafına batarak oluşan bir örnek. Alttaki resimlerde ayrıntılarını görebilirsiniz. Bu modeli bir günde ördüm. Bu örnekle daha farklı takımlar deneyebilirsiniz Vitrin takımınada çok güzel olabilir Bu günlerin modası pullu örtüler değilmi işte size çok gösterişli ve parlak bir örnek. Bu örnekten birde havlu kenarı ördüm bakmanızı tavsiye ederim.

Dantel, tepsi örtüsü, tepsi danteli , pullu dantel örnekleri

Benzer Yazılar pulla %C3%B6r%C3%BClen dantel Pullu Boncuklu Havlu Kenarı Örneği g%C3%B6steri%C5%9Fli dantel %C3%B6rne%C4%9Fi Mutfak peçetesi Danteli pullu dantel

Etiketler: gösterişli dantel örneği, pulla örülen dantel, pullu dantel, pullu dantel örnekleri, tepsi danteli, tepsi örtüsü dantelleri, yeni tepsi örtüsü