Evde nikah şekeri yapımı Nikah şekeri yapımı elyapmnikahekeri1 El Yapımı Nikah Şekeri

Düğür hatırası olarak gelen konuklara ufak bir hediye vermek istiyorsanız fakat onca düğün hazırlığı içinde nikah şekerine yeterli bütçeniz kalmadı yada evde kendiniz bir nikah şekeri yapmak istiyorsanız işte size forumdas net olarak ufak ipuçları.El yapımı nikah şekeri için tül, lavanta, ufak çiçekler ve kurdele alarak işe başlayabilirsiniz. Biraz daha hoşluk katmak isterseniz ufak sepetler alabilirsiniz. Bunun dışında mıknatıs alarak şekerlerinizin buzdolabı gibi yüzeylere yapışmasını da sağlayabilirsiniz.

yuvarlak tülün içine bir çorba kaşığı kadar lavanta koyuyorsunuz (tabii isterseniz badem şekeri de koyabilirsiniz). Yuvarlak tüller hazır olarak satılıyor. Daha sonra tülü yukarıya doğru birleştirip bir iple bağlıyorsunuz. Çiçekleri istediğiniz gibi yerleştirip onları da iple tutturun. Daha sonra kurdelenizi bağlayabilirsiniz. İşte bu kadar. İstediğiniz bir yere sizin ve eşinizin adını ve günün tarihini bulunduran küçük bir kağıdı da iple veya zımbayla iliştirebilirsiniz.

bunlarda evde yapabileceğiniz birkaç nikah şekeri altarnatifi

elyapmnikahekeri2 El Yapımı Nikah Şekeri elyapmnikahsekeri2 El Yapımı Nikah Şekeri elyapmnikahekeri3 El Yapımı Nikah Şekeri