Kurdele Nakışı Nasıl Yapılır

Hani bir ara kurdele nakışı öğrettiğimi söylemiştim simple smile Kurdele Nakışı Nasıl Yapılır Kursun sonuna geldik öğrencilerimi yolda serdim))) tek öğrenciyle kalmıştım oda taburcu oldu sonunda.Bu kurs çok farklı bir guruptu ve ben de çok şeyler öğrendim kendilerinden . Birgül hanımın yaptığı masa örtüsünden bir bölüm.Tamamını çekemedim yarımdı.

 Kurdele Nakışı Nasıl Yapılır

Kurdele Nakışı Güllerle Süslü Bohça

PIC 9572 Kurdele Nakışı Nasıl Yapılır

 Kurdele Nakışı Nasıl Yapılır

Gül her zaman en sevdiğim çiçek olmuştur kokusu ve rengiyle harika bir çiçektir.Ayrıca peygamber efendimizi hatırlatır .Kurdele nakışı çalışılmış bu bohçada gerçekten harika olmuş.Güller ve yapraklar telli kurdele ile çalışılmış.

PIC 0480 Kurdele Nakışı Nasıl Yapılır

Kurdele nakışı örneklerinden bir demet. Bu örnekleri masa örtüsünden havluya pek çok yerde kullanabilirsiniz simple smile Kurdele Nakışı Nasıl Yapılır

Yil-mek sergisi yatak ortusu

PIC 0299 Kurdele Nakışı Nasıl Yapılır  Kurdele Nakışı Nasıl Yapılır

PIC 0302 Kurdele Nakışı Nasıl Yapılır

PIC 0303 Kurdele Nakışı Nasıl Yapılır

Yılmek sergisi Barış manço kültür merkezinde küçük bir alanda yapılmıştı . O yüzden çok güzel işler olmasına rağmen hepsi ayrıntılı sergilenememişti. Hayli yatak örtüsü vardı ama yatakta sergilenen birkaç yatak örtüsü, onlardan biri olan bu aplikeli örtüyü çok begendim.Yapanın ellerine sağlık iyi günlerde kullansın

Feshane ismek sergisi

 Kurdele Nakışı Nasıl Yapılır DSC01271 Kurdele Nakışı Nasıl Yapılır

 Kurdele Nakışı Nasıl Yapılır

Harika bir sergiydi her ne kadar resimler harika olmasada simple smile Kurdele Nakışı Nasıl Yapılır şarjım bitince bu resimleri cep telefonuyla çektim haliyle çözünürlüğü pek güzel değil.