Wrangler, 2010 yılı biterken modern stille, klasik jean formülünün karışımını, her ürün grubuna yansıtıyor. Mükemmel renkler ve kusursuz aksesuarlarla tamamlanabilen jeanler ile enerjik ve çekici bir görünümü bir arada yaşatıyor. Çağdaş kesimleri, ince modern silüetleri çekici ama klasik tarzla yorumlayarak birbirinden farklı alternatifler sunan Wrangler, şu ana kadar tüm bilinenleri unutturup yeni bir jean anlayışı getiriyor; ezberleri bozuyor.

Wrangler 2010 Sonbahar/Kış koleksiyonu sunduğu yeni modelleri ile jean stillerini mükemmelleştiriyor. Tarzınıza göre seçim yapmak da size kalıyor:

Sadelik ve Uyumu Sevenler için Mae

Düz paçası, dar kesimi ve düşük beliyle her gardrop için tasarlanan Düşük Bel-Düz paça Mae; bütün tarzlar için mükemmel bir uyum sunuyor. En çarpıcı yıkamaları ise Indian Summer ve New Mania olarak karşımıza çıkıyor. Deri ceketler ve gömleklerle de kullanılabilen yeni Mae düşük bel jeani, düz renklere sahip parçalarla kombinlerken son derece uyumlu görünüyor. Sezonun favori renklerinden yeşil, Mae’de zümrüt yeşili ile bütünleşerek farkını hissettiriyor.